26- yanvar kuni, Moskva shahrida bo‘lib turgan Qo`shma ta`lim dasturlari talabalari hamda bo‘lim boshlig‘i N. Abdullayeva “Pitsa party” bazmini tashkillashtirilib, ko‘tarinki kayfiyatda dasturxon atrofida jamlanishdi..
27- yanvar kuni esa, 2 va 3-kurs talabalari Moskva shahrining VDNX (Выставка достижений народного хозяйства) markaziga ya’ni O‘zbekiston pavilionning boy tarixi va milliy madaniy merosi bilan tanishish maqsadida tashrif buyurishdi.
Ma’lumot uchun, VDNX markazi hududida 18 ta milliy pavilon bo‘lib, ulardan 15ta fudkort hududlari, milliy buyumlar va suvenirlar sotuv-ko‘rgazmasi hisoblanadi.
Eslatib o‘tamiz, Qo‘shma ta’lim dasturi talabalari, 25-yanvar kuni Moskva shahriga yetib borishgan edi.

26 января студенты Совместной образовательной программы (Cовместные образовательные программы) и руководитель отдела Н. Абдуллаева организовали "Пицца-парти" в Москве, собравшись за столом в поднятом настроении.
27 января студенты второго и третьего курса посетили ВДНХ (Выставку достижений народного хозяйства) в Москве, в частности павильон Узбекистана, чтобы познакомиться с его богатой историей и национальным культурным наследием.
Для вашей информации, на территории ВДНХ расположено 18 национальных павильонов, 15 из которых являются зонами фудкорта, а также местами проведения выставок-продаж национальных товаров и сувениров.
Напоминаем, что студенты Совместной образовательной программы прибыли в Москву 25 января.
Подписывайтесь на официальную страницу Совместной образовательной программы в Telegram для получения обновлений.