Ilxomjon Tuxtasinov “University Mall”ning ochilishiga tayyorgarlik holatini ko‘zdan kechirdi
3-iyun kuni O‘zbekiston davlat jahon tillari universiteti rektori Ilxomjon Tuxtasinov universitet rahbariyati vakillari va mas’ul xodimlar bilan birgalikda “Zakovat” ko‘chasi 4-A manzilida joylashgan binoga tashrif buyurdi.
Tashrif davomida rektor yangi ochilishi rejalashtirilayotgan “University Mall” faoliyatiga doir tayyorgarlik jarayonlari bilan tanishdi. Majmua hududi, xizmat ko‘rsatish yo‘nalishlari va yaratilayotgan shart-sharoitlar ko‘zdan kechirildi hamda mas’ullarga tegishli tavsiyalar berildi.

Ильхомжон Тухтасинов ознакомился с подготовкой к открытию "University Mall"
3 июня ректор Узбекского государственного университета мировых языков Ильхомжон Тухтасинов совместно с представителями руководства университета и ответственными сотрудниками посетил здание, расположенное по адресу улица Заковат, 4-А.
В ходе визита ректор ознакомился с подготовительными работами к запуску деятельности нового торгово-образовательного центра "University Mall". Были осмотрены территория комплекса, направления предоставляемых услуг и создаваемые условия, а также даны соответствующие рекомендации ответственным лицам.